KOVANIE

KOVANIE

SPOĽAHLIVÉ KOVANIE

Pre naše drevené eurookná používame kvalitné, spoľahlivé trojpolohové kovanie TITAN AF firmy SIGENIA-AUBI. Táto značka patrí v súčasnosti medzi najlepšie na trhu. Toto celoobvodové kovanie je velmi ľahko ovládateľné, zoraditeľné, bezpečné a trvanlivé.

Pri oknách sa jedinou klukou ovládajú všetky funkcie – otváranie, zatváranie, ventilácia. Povrchová úprava TITAN Silber - ponúka odolnosť voči všeobecným vplyvom životného prostredia ako je dážď, vietor, prach a vzdušná vlhkosť. Protikorózna ochrana vďaka osvedčenej nanotechnológii zabezpečuje vysoko hodnotný strieborno lesklý vzhľad. Mikroventilace: Mikroventilácia: tento neúčinný systém špárového vetrania sme nahradili prepínačom velkosti vyklopenia okna systémom ES 040. Ide o tzv. letnú a zimnú ventiláciu, ktorá zaistí potrebnú výmenu vzduchu.

Pre naše vchodové dvere používame pevné a zoraditelné BAKA rady 4000 a TRIO pánty. Z hladiska bezpečnosti potom trojbodový a pätbodový zámok, bezpečnostné kovanie a vložky s triedou bezpečnosti 3, poprípade 4.