VCHODOVÉ DVERE

VCHODOVÉ DVERE

Súčasne s výrobou eurookien vyrábame tiež vchodové dvere z profilov IV78 a IV92. Kvalitné bezpečné vchodové dvere sú pýchou každého domu.

Dvere VARIOTEK, ECONOMY aj MODEL 2012 z profilov IV78 a IV92 sa vyznačujú radom výhod, podobne ako pri oknách sa jedná predovšetkým o vysokú tvarovú stálosť a pevnosť a výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Vysokú bezpečnosť vchodových dverí zaručujú pánty BAKA protect 3D FD 4010, troj až pätbodový bezpečnostný zámok a štítok s prekrytím vložky proti odvŕtaniu. Pomocou novej technológie obrábacieho centra Weinig Conturex 124 ponúkame širokú variabilitu tvarov s vynikajúcou presnosťou spracovania všetkých dielov dverí vrátane atypických tvarov.

Dvere, podobne ako okná, vyrábame na zákazku. Je teda možné vytvoriť akékoľvek členenie skiel či kaziet podľa priania a fantázie zákazníka. Pre inšpiráciu uvádzame niektoré vzory vchodových dverí, vyrábaných v našej firme.

Ako prvý výrobca okien a vchodových dverí ponúkame okrem štandardnej 5-ročnej záruky tiež predĺženú garanciu na povrchovú úpravu až na 10 rokov.